نقش حسابفا در کسب و کارهای کوچک

تیم حسابفا


با وجود اینترنت و فضای مجازی راه انداختن یک کسب و کار کوچک کار سختی نیست. شما به راحتی میتونید با چند کلیک وبسایت یا صفحه ای در فضای مجازی بسازید و شروع به فروش محصولات یا خدمات خودتون کنید. بعلاوه همین ابزارها به شما کمک میکنند به مشتری های بیشتری دسترسی داشته باشید. اینجاست که ممکنه کارتون یه کم پیچیده بشه. دیگه حساب و کتاب به سادگی قبل انجام نمیشه چون تراکنش‌های شما دارن افزایش پیدا میکنن. پس باید به فکر یک راه حل بود که دیگه نیاز نباشه محاسباتتون روی کاغذ بنویسید.

چه کاری می توانیم انجام دهیم؟


اولین راه حل که به ذهن میرسه نصب یک نرم افزار حسابداری و استخدام یک حسابدار هست که حواسش به دخل و خرج ها باشه. درسته که وجود یک حسابدار در کسب و کار خیلی میتونه به ما کمک کنه، اما هزینه های استخدام یک حسابدار برای این کسب و کار کوچک شاید توجیه مالی نداشته باشه. از طرفی نرم افزارهای حسابداری خیلی هزینه سنگینی روی دست ما میذارن، کار کردن با اونها سخته و نیاز به آموزش داره. این راه حل هم انتخاب خوبی نیست. پس چیکار میشه کرد؟ ما به یه نرم افزار حسابداری نیاز داریم که کار کردن با اون برای ما که دانش حسابداری نداریم ساده باشه و نیاز به آموزش خاصی هم نداشته باشه. بعلاوه هزینه‌ی زیادی به ما تحمیل نکنه. چه بهتر که بتونیم اون رو به وبسایت فروشگاهی خودمون هم وصل کنیم.

حسابفا و کسب و کارهای کوچک


حسابفا به کمک کسب و کارهای کوچک و نوپا اومده تا به ساده ترین شکل و بدون نیاز به حسابدار بتونن از پس حساب‎‌کتاب های خودشون بربیان و ببینن حال کسب و کارشون چطوره.
نرم افزار حسابداری ابری و آنلاین حسابفا نیاز به نصب نداره، با رابط کاربری ساده و پشتیبانی قوی به هر صاحب کسب و کار کوچکی کمک میکنه تا بدون دانش حسابداری، مدیریت مالی کسب و کارش رو تو دست خودش بگیره.
برای مشاهده نسخه دمو نرم افزار، ثبت نام و 15روز استفاده رایگان همین الان به وبسایت Hesabfa.com سر بزنید.
یا با کارشناس فروش حسابفا تماس بگیرید:
۳۶۴۸۱۴۱۵ – ۰۷۱
پس با خیال راحت بازارتون رو گسترش بدید،
حساب با حسابفا

2 دیدگاه برای “نقش حسابفا در کسب و کارهای کوچک”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • کسب و کارهای کوچک به چه نوع نرم افزار حسابداری نیاز دارند؟ - حسابفا بلاگ

    […] اهداف بزرگترمون برسیم. این مقاله شما رو با ویژگی های یک نرم افزار حسابداری خوب که به درد کسب و کار کوچک شما بخور… آشنا […]

  • آسیب های که نبود حسابداری به کسب و کار می زند؟ - حسابفا بلاگ

    […] در آینده را افزایش دهید ، پس باید اطمینان حاصل کنید که حسابداری کسب و کار شما به درستی انجام می […]