امکانی فوق العاده

admin

فریبا صحرخیزان، موسس یک وب سایت فروش وسایل تزئینی و از کاربران خوب سرویس حساب فا می باشد . چندی پیش، از تجربه خود در رابطه با حساب فا، این طور برایمان گفتند .

من به همراه دو خواهرم، گرداننده وب سایت هستیم و به دلیل وجود این شراکت سه نفره، نیازمند استفاده با دسترسی کامل از حساب فا می باشیم .  در واقع لازم است که محدودیتی در دسترسی هیچکدام از ما وجود نداشته باشد . نکته مهم اینجاست، که در اغلب اوقات ما در کنار هم نیستیم و به دلایلی هر سه از نقاط مختلف به فعالیت مشغولیم .

من درباره نرم افزارهای حسابداری می دانستم و تجربه کار با چند نرم افزار را در گذشته داشتم  و می دانستم که در صورتی که ما بخواهیم که چند کاربر به یک سیستم متصل شوند، می بایست علاوه بر هزینه خرید نرم افزار، هزینه های مربوط به کلاینت را نیز پرداخت نماییم .

حقیقت ماجرا این بود که من به دلیل دسترسی آنلاین به حساب فا از هر نقطه ای، جذب این سرویس شدم . چرا که من و خواهرانم، به راحتی و در هر ساعتی می توانستیم به حساب فا متصل شده و روندهای مالی را کنترل کنیم . اما نکته جذابی که بعد متوجه آن شدم، بی نیازی از پرداخت هزینه های اضافی بود برای استفاده سایر کاربران بود .

به این معنا که هزینه ای به عنوان خرید نسخه کلاینت وجود نداشت و هر فردی که من به او اجازه دسترسی می دادم، می توانست بدون محدودیت از سرویس استفاده کند . به اعتقاد من، این یک تمایز آشکار و منحصربفرد برای حساب فا محسوب می شود .

یک نظر ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *