استخدام حسابدار

admin

حتما شما هم تا امروز به تعداد زیاد آگهی های استخدام حسابدار در رسانه های مختلف دقت کرده اید. غلط نیست اگر بگوییم که استخدام حسابداران به میزان قابل توجهی از سایر رشته ها در بازار کسب و کار بیشتر است.

شاید این موضوع برای فعالان و متخصصان رشته حسابداری جذاب باشد، که البته یقینا هم همین طور خواهد بود، اما آنچه واضح است، همه ما در هر شغل و تخصصی که فعالیت کنیم، از این موضوع استقبال می کنیم که بتوانیم برای خودمان کار کنیم و به اصطلاح عمومی، آقای خودمان باشیم.

بر خلاف آنچه که فکر می کنید، رشته حسابداری از جمله مشاغلی است که فرصت های فعالیتی آن در قالب فریلنسرینگ بسیار بالاست. به این معنا که نیاز نیست شما را برای کار در جایی استخدام کنند، بلکه شما می توانید کارفرمای خودتان باشید و درآمدهای ماهیانه خود را از تخصصتان، به سرعت افزایش دهید.

در گام نخست، باید با آگهی های استخدام حسابدار خداحافظی کنید. بله درست خواندید، برای ورود به این شیوه فعالیت، باید ابتدا ذهن خود را از نگرش استخدامی، به نگرش کارفرمایی تغییر دهید. شما نیازمند قدرت ریسک، روابط عمومی مناسب و البته اعتماد به نفس می باشید. در گام دوم، می بایست اطلاعات کاملی از شرکت ها و کسب و کارهای فعال در محل سکونت خود بدست بیاورید. البته انتخاب حیطه فعالیتی شرکت ها و کسب و کارها، بر اساس تخصص و تجربه شما انجام می شود. یقینا به لیستی از شرکت ها دست پیدا می کنید که در حال حاضر به فعالیت مشغول هستند. 

حالا وقت آن شده که ابزار کار خودتان را مهیا کنید. شما برای مدیریت مالی و انجام امور حسابداری چند شرکت به صورت همزمان، نیازی ندارید که درباره همه نرم افزارهای حسابداری اطلاعات داشته باشید، تسلط شما بر یک نرم افزار، به راحتی کارتان را پیش خواهد برد. پرسش اصلی اینجاست، کدام نرم افزار؟

برای پاسخ به این پرسش، می بایست به نیازهای خودتان به عنوان یک فریلنسر حسابداری توجه کنید. شما در طول هفته، می توانید روزانه به دو کسب و کار سرکشی کنید، یعنی اگر از شنبه تا چهارشنبه کار کنید، می توانید در طول هفته، ۱۰ کسب و کار را به سادگی مدیریت کنید و پنجشنبه و جمعه را به تعطیلات بروید. اما آنچه واضح است، چگونه می توان تمام این ۱۰ کسب و کار تنها با یکبار مراجعه در هفته مدیریت کرد.

راهکار شما، استفاده از یک نرم افزار حسابداری آنلاین و تحت وب با قیمت پایین و منطقی است. حسابداری آنلاین حساب فا با رویکرد کمک به فریلنسرهای حسابداری طراحی و ارائه شده. شما با ساخت یک اکانت در حساب فا، می توانید به صورت همزمان، چندین کسب و کار را مدیریت کنید. همچنین می توانید با اختصاص سطح دسترسی به شرکت طرف قراردادتان، از آنها بخواهید که کلیه فاکتورها و هزینه ها را به سادگی در سیستم وارد نمایند. شما به صورت آنلاین و در زمان های خارج از سرکشی به شرکتها و کسب و کارهای طرف قراردادتان، کلیه اسناد و اطلاعات را کنترل کرده و از ورود صحیح اطلاعات اطمینان حاصل کنید. 

با استفاده از روش فوق، شما به راحتی می توانید از بستر آنلاین بودن و کم هزینه بودن سرویس حسابداری مورد استفاده خود بهره برده و درآمدهای خود را به سادگی توسعه دهید. همین حالا برای نبدیل کردن خودتان به یک فریلنسر حرفه ای اقدام کنید.

یک نظر ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *