به همین سادگی

admin

هیچوقت تا این اندازه ساده نبوده… این جمله ای بود که محمد زارع پور، بعد از اولین تماس خود با واحد خدمات مشتریان حساب فا به زبان آورد. تیم خدمات مشتریان ما، هم خوشحال بود و هم به دنبال دانستن دلیل این موضوع. بر همین اساس، دلیل را از خود آقای زارع پور جویا شدیم.

مدتهاست که به عنوان یک حسابدار آزاد مشغول به کار هستم و با مجموعه های مختلفی سر و کار دارم، در هر مجموعه ای با یک نرم افزار که قبلا در آنجا استفاده شده بود، کارها را پیش می بردم، تا اینکه با حساب فا آشنا شدم. وقتی برای اولین بار وارد محیط وب سایت حساب فا شدم تحت تاثیر سادگی و البته آنلاین بودن کامل آن قرار گرفتم، با خودم گفتم، عجب فکر بکری….

اکانتم را در حساب فا ساختم و بعد از کار کردن با منوهای مختلف از آن خارج شدم. فردای آن روز که برای انجام کارهای حسابداری به یکی از مشتریانم مراجعه کردم، تلفنم زنگ خورد و یکی دیگر از مشتریانم به دلیل نیاز به یک گزارش فوری، خواست که به دفترش بروم، مجبور شدم که کار را در نیمه رها کنم و به سرعت به سمت دفتر وی بروم، در میانه راه، مشتری دیگری تماس گرفت و درخواست کرد که به دلیل تعجیل در انبار گردانی، نیاز به یک گزارش موجودی کالا دارد. روز شلوغی بود و برنامه های من دائما با هم تداخل پیدا می کرد.

آن شب، وقتی به خانه آمدم، دوباره وارد حساب فا شدم و متوجه موضوع مهمی در این سرویس شدم. در حساب فا این امکان وجود داشت که در یک پنل تا هر تعداد کسب و کار که می خواستم را تعریف کنم، این به معنای این بود که من می توانستم تمام مشتریانم را از طریق حساب فا و به صورت متمرکز مدیریت کنم. ذوق داشتم و هفته پیش رو با به انتقال اطلاعات خروجی تمام مشتریانم به حساب فا اختصاص دادم. اطلاعات همه مشتریان در یک جا و به صورت متمرکز، این بهترین اتفاق ممکن بود، هر گزارشی را در هر جایی و برای هر فردی می توانستم بگیرم و ارسال کنم، بدون محدودیت و بدون جابه جایی های بی مورد.به اندازه ای خوشحال بودم که با حساب فا تماس گرفتم و یک تشکر جانانه از تیم حساب فا کردم.

یک نظر ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *