شاید برای شما هم رخ دهد

admin

آقای جمال زاده از مشتریان حال حاضر سرویس حسابداری آنلاین حساب فا، داستان جالب پیوستن خود را به جمع استفاده کنندگان از این سرویس را برای ما تعریف کرد. این داستان ساده و در عین حال جالب، ممکن است در بردارنده تجربه خوبی برای شما باشد.

من یک حسابدار با سابقه ۱۵ سال فعالیت در مشهد هستم و با کسب و کارهای زیادی به صورت آزاد همکاری می کنم. بسیاری از این کسب و کارها، فاقد محل خاصی برای سیستم حسابداری خود هستند و اغلب به دلیل کمبود فضا، سیستم خود را در محل نگهداری اجناس می گذارند. یکی از مشتریان من ، یک فروشگاه لوازم ورزشی است که در روزهای دوشنبه هر هفته برای انجام امور حسابداریشان به آنجا می روم. چند هفته پیش مثل هر دوشنبه به آنجا رفتم و سیستم را روشن کردم و نرم افزار حسابداری نصب شده را راه اندازی نمودم ، در همین حال متوجه می شود که نرم افزار نمی تواند باز شود و با خطایی در صفحه مواجه شدم، نگاهی به ظاهر سیستم انداختم و متوجه شدم که قفل نرم افزاری متصل به سیستم شکسته است. این به معنای این بود که باید برای دست یافتن به سیستم حسابداری، از شرکت ارائه دهنده نرم افزار، درخواست یک قفل جدید می کردیم و این موضوع زمانی در حدود یک هفته لازم داشت. با خودم گفتم که در این یک هفته تمام اسناد را دستی می زنم و تا آمدن قفل صبر می کنم. در طول آن یک هفته تمامی اسناد را به صورت دستی آماده کردم تا روزی که قفل جدید سخت افزاری به دستم رسید. نرم افزار را به کمک نیرویی که از سوی شرکت آمده بود نصب کردم و متوجه مشکل تازه ای شدم، هارد سیستم ضربه خورده بود و تمامی اطلاعات مالی که نرم افزار ذخیره کرده بود از دست رفته بود.

حادثه از این قرار بود که در روز جابجایی وسایل در آن قسمت، یک وزنه مربوط به لوازم ورزش بدن سازی روی سیستم افتاده بود و باعث شکسته شدن قفل سخت افزاری و البته آسیب دیدن هارد سیستم شده بود. این ماجرا باعث شد که من به هیچ کدام از اطلاعات قبلی که وارد سیستم کرده بودم، دسترسی نداشته باشم و همه آنها از بین رفته بود.

در همان روزها و زمانی که این ماجرا را برای یکی از همکارانم تعریف می کردم، وی مرا با سیستم های حسابداری آنلاین آشنا کرد. سیستم هایی که نه به نصب نرم افزار نیاز داشت و نه حادثه ای اطلاعات و کارکرد آن را تهدید می نمود. وارد وب سایت حساب فا شدم، یک اکانت کاربری برای خودم ساختم. حقیقتا باور نمی کردم که به این سادگی می توانم از یک نرم افزار حسابداری کامل استفاده کنم. تمام اطلاعات را در کمتر از ۱۵ دقیقه وارد سیستم کردم و شروع به ثبت اسناد نمودم. بعد از یک هفته به همان فروشگاه ورزشی تماس گرفتم و اعلام کردم که دیگر نیازی به حضور من در آنجا نیست، کافی است که کلیه فاکتورها را برای من ارسال کنید تا من در هر زمانی از شبانه روز و در هر محلی که باشم، آنها را وارد سیستم حسابداری مربوط به شما کنم. باور این موضوع برای آنها سخت بود، درست مثل زمانی که من با سرویس حساب فا آشنا شدم. حساب فا راهکاری بود که زنجیره ای از مشکلات من را برای کار برطرف کرد و خیالم را برای مدیریت مشتریانم آسوده کرد.

یک نظر ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *