معرفی فروش اینترنتی محصولات خانگی ایکیا

admin
hesabfa-blog-images

درباره ما :
زمانی که در خارج از ایران زندگی میکردم  همیشه به فکر این بودم که در ایران یک فروشگاه اینترنتی فروش  رو راه اندازی کنم و به این کار خیلی علاقمند بودم . خیلی از ایده های مختلف رو بررسی و تجربه کردم . که یکی از اون ایده ها فروش محصولات ایکیا در ایران بود به دلیل محبوبیت این کالا در ایران و مخصوصا کم بودن منابع فعال و معتبر ارایه دهنده محصولات ایکیا در ایران. 


در سال ۱۳۹۴ بود که شرکت برجیسکو رو برای ارایه محصولات ایکیا در ایران تاسیس کردم و در ابتدای کار فروش محصولات ایکیا رو هم به صورت فیزیکی یعنی از طریق شوروم و هم به صورت اینترنتی از طریق پلتفورم اینستاگرام شروع کردم که اونقدر این کار برای من جذاب بود و استقبال بسیار خوبی از محصولات ایکیا در ایران شد من تصمیم گرفتم این کار رو بیشتر گسترش بدم و از یک صفحه اینستاگرام به ۱۲ صفحه مختلف اینستاگرام فروش رو انجام بدم . ولی این هم جوابگوی حجم کاری و سفارشات من نبود !


شرکت برجیسکو که در اینستاگرام با عنوان آیکاشاپ ( IKASHOP )  شناخته میشد خیلی زود به یکی از منابع معتبر ارایه دهنده محصولات ایکیا در ایران تبدیل شد که حجم کار به حدی گسترش پیدا کرد که من برای جوابگویی به همه سفارشات تصمیم به درست کردن وب سایت برای فروش محصولات ایکیا در ایران گرفتم . 

در سال ۱۳۹۶ وب سایت برجیسکو با هدف فروش محصولات ایکیا در ایران تاسیس شد و به جرات میتونم بگم که به یکی از معتبرترین و تکمیل ترین منابع فروش محصولات ایکیا در ایران تبدیل شد . 

در حال حاضر فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا در ایران ( برجیسکو ) از چهار طریق مختلف مبادرت به فروش اینترنتی محصولات ایکیا در ایران گرفته است که در زیر تمامی روش های فروش رو توضیح میدم.

راه های تماس:

    وب سایت:

https://bergisco.com

      اینستاگرام:

https://www.instagram.com/ika_designer

تجربه کار با حسابفا

یک تجربه فوق العاده و از همه مهمتر امکان دسترسی از هرجای دنیا

یک نظر ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *