معرفی برند سه چکه

نکیسا ادیب

خیلی خوشحالیم که می‌خواهید درباره‌ی “سه چکه” بیشتر بدانید

ما ” گروه هنری سه چکه” را در مهر ماه سال ۱۳۹۴ تاسیس کردیم. تولیدات ما در ابتدا بسیار محدود بود.اما ایده های زیادی برای بهره‌گیری از طرح و نقش های سنتی ایرانی داشتیم و همین امر باعث استقبال زیادی از محصولات ما گردید.

وسواس زیاد ما در انتخاب مواد اولیه با کیفیت ، استفاده از رنگ های شاد و به کارگیری هنر اصیل ایرانی در طراحی و تولیدات، بهترین دستاورد گروه هنری سه چکه می باشد.

ما در نظر داریم با توجه به تاریخ پیشینه ایران زمین و نیازهای جامعه ، پوشاکی را تولید کنیم که درخور بانوان اصیل سرزمین‌مان باشد.

راه های تماس: 

وب سایت:

https://secheke.com

اینستاگرام:

https://www.instagram.com/secheke_handmade

تجربه کار با حسابفا

بعداز جستجوهای زیاد در مورد یک برنامه حسابداری آنلاین که بتوان در تمام زمان ها و مکان ها دسترسی داشته باشیم به سایت حسابفا برخوردیم . برنامه این بسیار جالب که یوزرفرندلی است و کار با آن لذت بخش می باشد تقریبا تمام نیازهای ما را مرتفع کرده است. نکته حائز اهمیت حسابفا داشتن اپلیکیشن موبایل می باشد گه در مواقعی که سیستم در دسترس نیست به راحتی می توان ثبت سند و یا گزارش فعالیت ها را مشاهده و بررسی کرد. حسابفا برنامه فوق العاده ایست و ما با اطمینان به چند کسب و کار همکار معرفی کرده ایم.

یک نظر ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

معرفی شیک و پیک

توسعه اینترنت روشهای خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز، تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می کند. امروزه، خرید اینترنتی بیشتر با سرعت زندگی مدرن همگام شد و توانست خود را با روحیات و نیازهای رو […]

نکیسا ادیب

معرفی شیکشیدو

“شیکشیدو” افتخار دارد که کلیه محصولات درخواستی شما هموطنان عزیز را از بازار ترکیه و از طریق سایت های فروش پوشاک مانند ترندیول،هپسی بورادا،مرهیپو، ان یازده، زارا، برشکا، پولو، السی وای کی کی، دفکتو، کوتون و … و یا سایت های محبوب لوازم خانه مانند ایکیا، مادام کوکو، انگلیش هوم، کاراجا و غیره و مراکز […]

admin