معرفی ایران تراول

admin

«ایران تراول» یه سرویسِ نو و جدید بین صفحه های اجتماعی پرطرفدار با قابلیت های هوشمند و خاصه و در خدمت جامعه بزرگ ایرانی قرار گرفته و هدفش اینه که با فراهم کردن اطلاعات مناسب به شما کمک کنه تا بتونین بهترین مکان ها و رویدادهای مورد علاقه تون رو پیدا کنین و یه برنامه ریزی خوب برای زمان های خالی و فراغتتون داشته باشین.

حتما برای شما هم پیش اومده؛ بعضی وقتا که دلمون می خواسته یه جایی بریم یا یه جوری وقتمونو پر کنیم، بدجور سردرگم شدیم چون اصلا نمیدونستیم دور و برمون چه خبره.

درست تو همین نقطه از سردرگمی بودیم که ایده ی ایران تراول به ذهنمون رسید. ایجاد یه فضا برای معرفی هر جا یا هر چیزی که سرگرم کننده باشه و ارزش دیدن داشته باشه یا اتفاقی که بتونه شادمون کنه و درست به همین دلیل شدیم «ایران تراول». چون قراره با هم بگردیم و هممون کمک کنیم تا خیلی های دیگه مثل ما بتونن مکان و برنامه مناسب و دلخواهشونو راحت و آسون پیدا کنن.

حتما بین دوستاتون هستن از اون تیپ آدمایی که هرکاری بخواین انجام بدین، حتما میرین سراغشون، حتی اگه بخواین برین پارک یا رستوران چون یه رستوران باز، یه پایه خرید خوب یا یکی که اهل سفر و تئاتر باشه همیشه عزیزه.

ما می خوایم بشیم همون «عزیز» تا همیشه دم دستتون باشیم، بهتون کمک کنیم بهترین خرید رو داشته باشین، بهترین جاها غذا بخورین، به بهترین شکل بگردین و خلاصه خوش باشین. شما می تونین با «ایران تراول» ببینین چند تا مثل خودتون دور و برتون هست و تازه بتونین به اونا هم کمک کنین که مثل شما بگردن… اینجاست که میشیم «ایران تراول».

راه های تماس: 

وب سایت:

https://irantrawell.com

اینستاگرام:

https://www.instagram.com/irantrawell.en

تجربه کار با حسابفا

یکی از دغدغه های بزرگ ما در سیستم های حسابداری نبود سیستمی ابری که از هر جا هر اپراتوری که بخواهد لاگین کنه و بتونه کارهاش رو انجام بده که بود که خوشبختانه با سیستم حسابداری حسابفا آشنا شدیم تمام امکانات یه سیستم حسابداری رو داره و همه این ها با حفظ حریم شخصی و امنیت آنلاین هست 🙂

یک نظر ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *