معرفی موسسه حقوقی آیین توکیل

admin

موسسه حقوقی آیین توکیل در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۱۱ تحت شماره ۲۳۰۲۸ توسط جمعی از وکلای پایه یک دادگستری در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید.

این موسسه از بدو تاسیس با هدف تخصصی کردن خدمات حقوقی و با استفاده از وکلا و مشاوران حقوقی متخصص در هر زمینه ، خدمات خود را به هموطنان عزیز ارائه میدهد. در این راه همواره سعی بر آن شده که ضمن پاسخگویی به موکلین و مراجعین محترم ،جدیدترین تکنولوژی روز را برای خدمت رسانی بهتر و تسهیل در ارتباط بین موسسه و موکلین به کار گرفته تا جایی که امروزه میتوانیم با افتخار اعلام نماییم که موسسه حقوقی آیین توکیل یک موسسه هوشمند و پاسخگوست. تلاش مدیران موسسه برای جلب و حفظ رضایت موکلین و مراجعین ، بزرگترین سرمایه ایست که در کنار دانش و تجربیات وکلا و مشاوران موسسه ، توانسته موسسه را به موسسه ای خوشنام و مسئول تبدیل نماید.

وجود دپارتمانهای تخصصی حقوقی ، با استفاده از وکلای مجرب ، قضات بازنشسته و اساتید دانشگاه ، ارائه خدمات تخصصی حقوقی در زمینه های وکالت ، مشاوره ، پژوهشهای حقوقی و آموزش حقوقی رابه بهترین نحو امکان پذیر ساخته ، لذا از این روست که توانسته ایم پاسخگوی تمامی نیازهای حقوقی افراد، موسسات و شرکتهای تحت حمایت خود باشیم.

از آنجا که هزینه های وکالت و مشاوره حقوقی در بسیاری از موارد برای افراد و شرکتها گران تمام میشود ، موسسه ازابتدا با ایجاد سیستم اشتراک ، بهترین و ارزانترین راه حل را برای مشترکین خود فراهم نموده است.

عضویت به عنوان مشترک موسسه ، بیمه پرونده های وکالت ، اعطای وام حق الوکاله ، تخصیص اعتبار به موکلین وپیگیری وضعیت پرونده ها از طریق وبسایت ، ایمیل و سیستم پیام کوتاه ،تنها بخشی از خدمات نوین حقوقی است که توسط موسسه به هموطنان عزیز در تمامی نقاط دنیا عرضه میگردد.

چنانچه علاقه مند هستید که با چگونگی خدمات ویژه موسسه بیشتر آشنا شوید میتوانید با مراجعه به کاتالوگ دیجیتال نحوه فعالیتهای موسسه را مشاهده نمایید. همچنین از بخش خدمات حقوقی، جزئیات انواع خدمات حقوقی در اختیار شما قرار داده شده است.


راه های تماس: 

وب سایت:

http://aeentokil.com

تجربه کار با حسابفا

حسابفا در میان تمامی نرم افزارهای حسابداری که مورد استفاده ما قرار گرفته ، بهترین و راحت ترین نرم افزاریست که تا کنون تجربه کرده ایم.

یک نظر ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سامانه مودیان مالیاتی

سامانه مودیان مالیاتی، سامانه‌ای آنلاین تحت مدیریت سازمان امور مالیاتی است که برای جمع آوری و یکپارچه سازی اطلاعات مودیان مالیاتی و دریافت گزارش‌های الکترونیکی مودیان، از طریق ایجاد یک کارپوشه‌ اختصاصی در نظر گرفته شده است. این کارپوشه در واقع پل ارتباطی مودیان و سازمان امور مالیاتی است و همه اشخاص حقیقی و حقوقی […]

نکیسا ادیب

فضل الله اکبری; با یکی از اندیشمندان حسابداری آشنا شویم

دکتر فضل الله اکبری نخستین استاد حسابداری در ایران، مروج دانش حسابداری علمی، موسس دانشکده مدیریت و علوم اداری دانشکده تهران و پدر علم حسابدرای ایرا می باشند.

نکیسا ادیب

حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد چیست؟ اجزای حقوق و دستمزد حقوق و دستمزد در حسابداری حقوق و دستمزد در حسابفا حقوق و دستمزد چیست؟ حقوق و دستمزد به معنی پرداخت هزینه ای است که در قبال انجام کار کارمندان هر شرکت به آن ها از سمت بخش مالی یا حسابداری پرداخت می شود.به بیانی دیگر هزینه حقوق […]

آیلار طاهری

فاکتور آنلاین

فاکتور آنلاین چیست؟ فاکتور آنلاین تمامی آیتم های یک فاکتور عادی را دارا می باشد. و بعد از تکمیل اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت در فاکتور، می توان لینک فاکتور را از طریق پیامک برای مشتری ارسال کرد. با باز کردن فاکتور آنلاین و کلیک بر روی گزینه پرداخت، مشتری به صفحه پرداخت منتقل شده […]

آیلار طاهری