معرفی موسسه حقوقی آیین توکیل

admin

موسسه حقوقی آیین توکیل در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۱۱ تحت شماره ۲۳۰۲۸ توسط جمعی از وکلای پایه یک دادگستری در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید.

این موسسه از بدو تاسیس با هدف تخصصی کردن خدمات حقوقی و با استفاده از وکلا و مشاوران حقوقی متخصص در هر زمینه ، خدمات خود را به هموطنان عزیز ارائه میدهد. در این راه همواره سعی بر آن شده که ضمن پاسخگویی به موکلین و مراجعین محترم ،جدیدترین تکنولوژی روز را برای خدمت رسانی بهتر و تسهیل در ارتباط بین موسسه و موکلین به کار گرفته تا جایی که امروزه میتوانیم با افتخار اعلام نماییم که موسسه حقوقی آیین توکیل یک موسسه هوشمند و پاسخگوست. تلاش مدیران موسسه برای جلب و حفظ رضایت موکلین و مراجعین ، بزرگترین سرمایه ایست که در کنار دانش و تجربیات وکلا و مشاوران موسسه ، توانسته موسسه را به موسسه ای خوشنام و مسئول تبدیل نماید.

وجود دپارتمانهای تخصصی حقوقی ، با استفاده از وکلای مجرب ، قضات بازنشسته و اساتید دانشگاه ، ارائه خدمات تخصصی حقوقی در زمینه های وکالت ، مشاوره ، پژوهشهای حقوقی و آموزش حقوقی رابه بهترین نحو امکان پذیر ساخته ، لذا از این روست که توانسته ایم پاسخگوی تمامی نیازهای حقوقی افراد، موسسات و شرکتهای تحت حمایت خود باشیم.

از آنجا که هزینه های وکالت و مشاوره حقوقی در بسیاری از موارد برای افراد و شرکتها گران تمام میشود ، موسسه ازابتدا با ایجاد سیستم اشتراک ، بهترین و ارزانترین راه حل را برای مشترکین خود فراهم نموده است.

عضویت به عنوان مشترک موسسه ، بیمه پرونده های وکالت ، اعطای وام حق الوکاله ، تخصیص اعتبار به موکلین وپیگیری وضعیت پرونده ها از طریق وبسایت ، ایمیل و سیستم پیام کوتاه ،تنها بخشی از خدمات نوین حقوقی است که توسط موسسه به هموطنان عزیز در تمامی نقاط دنیا عرضه میگردد.

چنانچه علاقه مند هستید که با چگونگی خدمات ویژه موسسه بیشتر آشنا شوید میتوانید با مراجعه به کاتالوگ دیجیتال نحوه فعالیتهای موسسه را مشاهده نمایید. همچنین از بخش خدمات حقوقی، جزئیات انواع خدمات حقوقی در اختیار شما قرار داده شده است.


راه های تماس: 

وب سایت:

http://aeentokil.com

تجربه کار با حسابفا

حسابفا در میان تمامی نرم افزارهای حسابداری که مورد استفاده ما قرار گرفته ، بهترین و راحت ترین نرم افزاریست که تا کنون تجربه کرده ایم.

یک نظر ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

حسابداری برای پت‌شاپ‌ها

حسابداری برای پت‌شاپ امری ضروری است زیرا آنها می­توانند با انجام امور حسابداری به مدیریت مالی فروشگاه خود بپردازند. حسابداری کمک می‌کند تا صاحبان پت شاپ، درآمدها، هزینه‌ها و سود و زیان­های خود را مدیریت و رصد کنند. این اطلاعات می‌تواند در برنامه‌ریزی­ها، تصمیم‌گیری‌های مالی و کنترل هزینه‌ها به کار گرفته شود. حسابداری کمک می‌کند تا پت­شاپ­ها موجودی محصولات، سفارشات و فروش محصولات حیوانی را پیگیری کنند.

admin

حسابداری لوازم تحریر

به دلایل مختلفی که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت، انجام امور حسابداری در یک فروشگاه لوازم تحریر امری ضروری است. مسائل مهمی مثل رصد مالیات و هزینه‌ها، مدیریت موجودی، ردیابی فروش و مشتریان، پیش‌بینی و برنامه‌ریزی، پیشگیری از تقلب یا سوءاستفاده دلایلی هستند که باید به امور حسابدری یک لوازم تحریر به دقت پرداخته شود.

admin

حسابداری برای آتلیه‌­های عکاسی

حسابداری برای آتلیه‌های عکاسی مانند تمامی کسب وکارهای دیگر امری ضروری و غیر قابل گریز است. آتلیه¬های عکاسی به دلیل ارائه خدمات گوناگون باید آمار دقیقی از هزینه¬ها و درآمدهای بخش¬های مختلف داشته باشند تا در تصمیم گیری¬های آینده با استفاده از این اطلاعات، به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند

admin

حسابداری آموزشگاه­‌ موسیقی

استفاده از نرم‌افزارهای حسابداری آنلاین برای مدیریت مالی آموزشگاه‌های موسیقی می‌تواند بسیار مفید و کارآمد باشد.

admin