فاکتور آنلاین

آیلار طاهری

فاکتور آنلاین چیست؟

فاکتور آنلاین تمامی آیتم های یک فاکتور عادی را دارا می باشد. و بعد از تکمیل اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت در فاکتور، می توان لینک فاکتور را از طریق پیامک برای مشتری ارسال کرد. با باز کردن فاکتور آنلاین و کلیک بر روی گزینه پرداخت، مشتری به صفحه پرداخت منتقل شده و نسبت به پرداخت وجه فاکتور اقدام می کند.

کاربرد فاکتور آنلاین

تمامی کسب و کار ها به نحوی میتوانند از فاکتور آنلاین استفاده کنند. صنف هایی مانند نمایندگان بیمه، رستوران ها و کافه ها، انجمن ها و برگزارکنندگان همایش و نمایشگاه ها، آژانس ها و … خیلی از کسب و کارهای دیگر می توانند با ساخت و ارسال فاکتور برای مشتری و به محض دریافت وجه نسبت به ارسال سفارش اقدام کنند.

مزایای فاکتور آنلاین
  • فاکتور آنلاین قابلیت صدور در یک دقیقه را دارد.
  • همینطور می توان واریز مبلغ فاکتور توسط مشتری را رصد کرد.
  • کاهش مخاطرات ناشی از حضور فیزیکی: از آنجا که با گسترش ویروس کرونا ترجیح افراد به عدم حضور در محل فروشنده است پس با صدور فاکتور آنلاین، می توان نسبت به سفارش آنلاین اقدام نمود.
  • فاکتور آنلاین امکان اتصال به نرم افزارهای حسابداری از جمله نرم افزار حسابفا را دارد. این به این معنی است که بعد از اتصال مشتری به درگاه پرداخت اینترنتی و انجام عملیات پرداخت ، ثبت مربوط به دریافت وجه فاکتور بصورت اتومات در حسابفا ثبت میشود و نیازی به انجام ثبت دستی نیست.

فاکتور آنلاین در حسابفا


فاکتور آنلاین صادر کنید

در حسابفا می توانید کلیه فاکتورها را بوسیله ارسال پیامک یا ایمیل برای مشتریان خود ارسال کنید. همچنین می توانید فاکتور را از طریق اپلیکیشن های پیام رسان مثل واتساپ و تلگرام برای مشتریان خود به اشتراک بگذارید.

فاکتور آنلاین صادر کنید


وجه فاکتور را آنلاین دریافت کنید

با فعال کردن ویژگی پرداخت آنلاین، امکان پرداخت آنلاین وجه فاکتور را برای مشتری خود فراهم کنید. مشتری می تواند توسط کلیه کارت ها بانکی عضو شتاب، مبلغ فاکتور را به صورت آنلاین از طریق درگاه payping به حساب شما واریز کند. پس از ۲۴ ساعت مبلغ پرداختی به حساب شما واریز خواهد شد.


وجه فاکتور را آنلاین دریافت کنید


رسید دریافت بصورت خودکار ثبت می شود

پس از پرداخت آنلاین وجه فاکتور توسط مشتری، رسید دریافت فاکتور و سند حسابداری مربوط به آن به صورت خودکار در سیستم حسابداری ثبت می شود.

رسید دریافت به صورت خودکار ثبت میشود

یک نظر ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

حسابها و اسناد دریافتنی

حسابها و اسناد دریافتنی حسابها و اسناد دریافتنی دو اصطلاح پرکاربرد در حسابداری هستند که به دلیل مواجه بالا با آنها، و گردآوری و نحوه ثبت دقیق این حساب­‌ها در حسابداری ، از اهمیت بالایی برخوردار است. حسابداری بخش خزانه داری به عنوان یکی از ارکان اصلی واحد اقتصادی، عهده دار ثبت فرایند دریافت و […]

نکیسا ادیب

موجودی نقد و بانک

موجودی نقد، به دلیل رفع نیازهای مالی اشخاص، یکی از شایسته¬ترین دارایی¬ها است که می¬تواند به اشکال مختلف، اعم از اسکناس، سکه و ... باشد.

نکیسا ادیب

شرکت و انواع آن

شرکت در اصطلاح به معنی مشارکت، و تسهیم مال یا کاری مشخص است. در تعریف حقوقی، به ایجاد قرارداد مابین شرکاء برای تقسیم سود و زیان ناشی از انجام عملیات، شرکت گویند.

نکیسا ادیب

سنوات

سنوات یا پاداش پایان کار چیست و به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟ در این مقاله با مفهوم پایه سنوات و حق سنوات بیشتر آشنا می‌شویم و نحوه محاسبه آن را برای شما شرح خواهیم داد. پایه سنوات با حق سنوات چه فرقی دارد؟ پرسنل هر مجموعه بابت وظیفه‌ای که دارند و فعالیتی که انجام می‌دهند […]

نکیسا ادیب