فاکتور آنلاین

آیلار طاهری

فاکتور آنلاین چیست؟

فاکتور آنلاین تمامی آیتم های یک فاکتور عادی را دارا می باشد. و بعد از تکمیل اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت در فاکتور، می توان لینک فاکتور را از طریق پیامک برای مشتری ارسال کرد. با باز کردن فاکتور آنلاین و کلیک بر روی گزینه پرداخت، مشتری به صفحه پرداخت منتقل شده و نسبت به پرداخت وجه فاکتور اقدام می کند.

کاربرد فاکتور آنلاین

تمامی کسب و کار ها به نحوی میتوانند از فاکتور آنلاین استفاده کنند. صنف هایی مانند نمایندگان بیمه، رستوران ها و کافه ها، انجمن ها و برگزارکنندگان همایش و نمایشگاه ها، آژانس ها و … خیلی از کسب و کارهای دیگر می توانند با ساخت و ارسال فاکتور برای مشتری و به محض دریافت وجه نسبت به ارسال سفارش اقدام کنند.

مزایای فاکتور آنلاین
  • فاکتور آنلاین قابلیت صدور در یک دقیقه را دارد.
  • همینطور می توان واریز مبلغ فاکتور توسط مشتری را رصد کرد.
  • کاهش مخاطرات ناشی از حضور فیزیکی: از آنجا که با گسترش ویروس کرونا ترجیح افراد به عدم حضور در محل فروشنده است پس با صدور فاکتور آنلاین، می توان نسبت به سفارش آنلاین اقدام نمود.
  • فاکتور آنلاین امکان اتصال به نرم افزارهای حسابداری از جمله نرم افزار حسابفا را دارد. این به این معنی است که بعد از اتصال مشتری به درگاه پرداخت اینترنتی و انجام عملیات پرداخت ، ثبت مربوط به دریافت وجه فاکتور بصورت اتومات در حسابفا ثبت میشود و نیازی به انجام ثبت دستی نیست.

فاکتور آنلاین در حسابفا


فاکتور آنلاین صادر کنید

در حسابفا می توانید کلیه فاکتورها را بوسیله ارسال پیامک یا ایمیل برای مشتریان خود ارسال کنید. همچنین می توانید فاکتور را از طریق اپلیکیشن های پیام رسان مثل واتساپ و تلگرام برای مشتریان خود به اشتراک بگذارید.

فاکتور آنلاین صادر کنید


وجه فاکتور را آنلاین دریافت کنید

با فعال کردن ویژگی پرداخت آنلاین، امکان پرداخت آنلاین وجه فاکتور را برای مشتری خود فراهم کنید. مشتری می تواند توسط کلیه کارت ها بانکی عضو شتاب، مبلغ فاکتور را به صورت آنلاین از طریق درگاه payping به حساب شما واریز کند. پس از ۲۴ ساعت مبلغ پرداختی به حساب شما واریز خواهد شد.


وجه فاکتور را آنلاین دریافت کنید


رسید دریافت بصورت خودکار ثبت می شود

پس از پرداخت آنلاین وجه فاکتور توسط مشتری، رسید دریافت فاکتور و سند حسابداری مربوط به آن به صورت خودکار در سیستم حسابداری ثبت می شود.

رسید دریافت به صورت خودکار ثبت میشود

یک نظر ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

فضل الله اکبری; با یکی از اندیشمندان حسابداری آشنا شویم

دکتر فضل الله اکبری نخستین استاد حسابداری در ایران، مروج دانش حسابداری علمی، موسس دانشکده مدیریت و علوم اداری دانشکده تهران و پدر علم حسابدرای ایرا می باشند.

نکیسا ادیب

حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد چیست؟ اجزای حقوق و دستمزد حقوق و دستمزد در حسابداری حقوق و دستمزد در حسابفا حقوق و دستمزد چیست؟ حقوق و دستمزد به معنی پرداخت هزینه ای است که در قبال انجام کار کارمندان هر شرکت به آن ها از سمت بخش مالی یا حسابداری پرداخت می شود.به بیانی دیگر هزینه حقوق […]

آیلار طاهری

کمپین بزرگ حسابفا

کمپین بزرگ حسابفا شروع شد در کمپین بزرگ حسابفا ۱۴ ‍پست مسابقه در صفحه رسمی اینستاگرام حسابفا داریم. پست های این مسابقه دارای میلیون ها تومن جوایز نقدی ،غیر نقدی و کد های تخفیف خرید اشتراک حسابفا می باشد.در هر یک از پست های مسابقه قرار است یک از ویژگی های حسابداری آنلاین را باهم […]

آیلار طاهری

حسابدار بگیرم یا خودم از پسش برمیام؟

تصمیم‌گیری در مورد ساختن یا خریدن یک محصول مشکل متداولی است که مشاغل بزرگ و کوچک باید آن را حل کنند. البته تصمیم‌گیری برای مشاغل کوچک سخت‌تر است زیرا ازنظر منابع مالی و زمانی محدود هستند. اگر صاحب یک کسب‌وکار کوچک و نوپا هستید احتمالاً با این سوال مواجهید که آیا خودتان به‌حساب هایتان رسیدگی […]

نکیسا ادیب