فاکتور آنلاین

آیلار طاهری

فاکتور آنلاین چیست؟

فاکتور آنلاین تمامی آیتم های یک فاکتور عادی را دارا می باشد. و بعد از تکمیل اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت در فاکتور، می توان لینک فاکتور را از طریق پیامک برای مشتری ارسال کرد. با باز کردن فاکتور آنلاین و کلیک بر روی گزینه پرداخت، مشتری به صفحه پرداخت منتقل شده و نسبت به پرداخت وجه فاکتور اقدام می کند.

کاربرد فاکتور آنلاین

تمامی کسب و کار ها به نحوی میتوانند از فاکتور آنلاین استفاده کنند. صنف هایی مانند نمایندگان بیمه، رستوران ها و کافه ها، انجمن ها و برگزارکنندگان همایش و نمایشگاه ها، آژانس ها و … خیلی از کسب و کارهای دیگر می توانند با ساخت و ارسال فاکتور برای مشتری و به محض دریافت وجه نسبت به ارسال سفارش اقدام کنند.

مزایای فاکتور آنلاین
  • فاکتور آنلاین قابلیت صدور در یک دقیقه را دارد.
  • همینطور می توان واریز مبلغ فاکتور توسط مشتری را رصد کرد.
  • کاهش مخاطرات ناشی از حضور فیزیکی: از آنجا که با گسترش ویروس کرونا ترجیح افراد به عدم حضور در محل فروشنده است پس با صدور فاکتور آنلاین، می توان نسبت به سفارش آنلاین اقدام نمود.
  • فاکتور آنلاین امکان اتصال به نرم افزارهای حسابداری از جمله نرم افزار حسابفا را دارد. این به این معنی است که بعد از اتصال مشتری به درگاه پرداخت اینترنتی و انجام عملیات پرداخت ، ثبت مربوط به دریافت وجه فاکتور بصورت اتومات در حسابفا ثبت میشود و نیازی به انجام ثبت دستی نیست.

فاکتور آنلاین در حسابفا


فاکتور آنلاین صادر کنید

در حسابفا می توانید کلیه فاکتورها را بوسیله ارسال پیامک یا ایمیل برای مشتریان خود ارسال کنید. همچنین می توانید فاکتور را از طریق اپلیکیشن های پیام رسان مثل واتساپ و تلگرام برای مشتریان خود به اشتراک بگذارید.

فاکتور آنلاین صادر کنید


وجه فاکتور را آنلاین دریافت کنید

با فعال کردن ویژگی پرداخت آنلاین، امکان پرداخت آنلاین وجه فاکتور را برای مشتری خود فراهم کنید. مشتری می تواند توسط کلیه کارت ها بانکی عضو شتاب، مبلغ فاکتور را به صورت آنلاین از طریق درگاه payping به حساب شما واریز کند. پس از ۲۴ ساعت مبلغ پرداختی به حساب شما واریز خواهد شد.


وجه فاکتور را آنلاین دریافت کنید


رسید دریافت بصورت خودکار ثبت می شود

پس از پرداخت آنلاین وجه فاکتور توسط مشتری، رسید دریافت فاکتور و سند حسابداری مربوط به آن به صورت خودکار در سیستم حسابداری ثبت می شود.

رسید دریافت به صورت خودکار ثبت میشود

یک دیدگاه برای “فاکتور آنلاین”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • رضایی

    فاکتور آنلاین یار خیلی روند کاری رو آسان تر میکنه و جدیدا دیگه اکثر شرکت ها از فاکتور های آنلاین استفاده می کنند

مطالب مشابه

حسابداری برای پت‌شاپ‌ها

حسابداری برای پت‌شاپ امری ضروری است زیرا آنها می­توانند با انجام امور حسابداری به مدیریت مالی فروشگاه خود بپردازند. حسابداری کمک می‌کند تا صاحبان پت شاپ، درآمدها، هزینه‌ها و سود و زیان­های خود را مدیریت و رصد کنند. این اطلاعات می‌تواند در برنامه‌ریزی­ها، تصمیم‌گیری‌های مالی و کنترل هزینه‌ها به کار گرفته شود. حسابداری کمک می‌کند تا پت­شاپ­ها موجودی محصولات، سفارشات و فروش محصولات حیوانی را پیگیری کنند.

admin

حسابداری لوازم تحریر

به دلایل مختلفی که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت، انجام امور حسابداری در یک فروشگاه لوازم تحریر امری ضروری است. مسائل مهمی مثل رصد مالیات و هزینه‌ها، مدیریت موجودی، ردیابی فروش و مشتریان، پیش‌بینی و برنامه‌ریزی، پیشگیری از تقلب یا سوءاستفاده دلایلی هستند که باید به امور حسابدری یک لوازم تحریر به دقت پرداخته شود.

admin

حسابداری برای آتلیه‌­های عکاسی

حسابداری برای آتلیه‌های عکاسی مانند تمامی کسب وکارهای دیگر امری ضروری و غیر قابل گریز است. آتلیه¬های عکاسی به دلیل ارائه خدمات گوناگون باید آمار دقیقی از هزینه¬ها و درآمدهای بخش¬های مختلف داشته باشند تا در تصمیم گیری¬های آینده با استفاده از این اطلاعات، به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند

admin

حسابداری آموزشگاه­‌ موسیقی

استفاده از نرم‌افزارهای حسابداری آنلاین برای مدیریت مالی آموزشگاه‌های موسیقی می‌تواند بسیار مفید و کارآمد باشد.

admin